Cabello Stitchdown Style 5250-27
$135.00
RRP $179.95
Sold Out
Make 4 interest-free payments of $33.75 fortnightly and receive your order now.
- No shipping costs if no returns. Delivery Info
- Click & Collect: Free in-store pickup. Pickup Info
- Hassle free return policy. Returns Info
AW19
(5250-27BrownCrinkle_37)
| SKU | 5250-27BrownCrinkle_37 |
| Barcode # | 9333333161485 |
| Brand | Cabello |
| Shipping weight | 0.7740kg |
| Shipping width | 0.190m |
| Shipping height | 0.120m |
| Shipping length | 0.300m |
| Shipping cubic | 0.006840000m3 |
More from this category
Sale
Sale
Sale
Sale
Sale

More info