Django & Juliette Lufus
Make 4 interest-free payments of $18.75 fortnightly and receive your order now.
- No shipping costs if no returns. Delivery Info
- Click & Collect: Free in-store pickup. Pickup Info
- Hassle free return policy. Returns Info
Features
- Soft leather upper and leather lining
- Matching jewelled upper for a stylish finish
- Padded footbed for all-day comfort
- This style will fit a medium-width foot
(LufusBlackShimLthJewel_40)
| SKU | LufusBlackShimLthJewel_40 |
| Barcode # | 4434744775775 |
| Brand | Django & Juliette |
| Shipping weight | 0.7500kg |
| Shipping width | 0.200m |
| Shipping height | 0.120m |
| Shipping length | 0.300m |
| Shipping cubic | 0.007200000m3 |
More info